endomondo.pl

Najlepszy blog w sieci

klapka
Porady

Etui z klapką czy bez? Które wybrać?

Etui z klapką czy bez? Które wybrać?

W dzisiejszych czasach telefon to niezbędne narzędzie każdego z nas. Pełni on wiele funkcji, które bez wątpienia ułatwiają nam życie. Jednym z minusów tak dopracowanego oraz nowoczesnego sprzętu jest wzmożone prawdopodobieństwo uszkodzenia. Może ono nie tylko wywołać w Tobie niesamowitą frustrację, ale także będzie Cię to słono kosztowało. Co, jeśli istnieje sposób, aby w pewnym stopniu zniwelować potencjalną szansę zniszczenia? W tym artykule dowiesz się o etui z klapką oraz o tym jak chronić swoje urządzenie mobilne.

Dlaczego etui jest konieczne?

Ochrona zewnętrzna i wewnętrzna oraz bezpieczeństwo Twojego smartfona jest niezwykle ważna, oraz konieczna. Jeśli mówimy indywidualnie o smartfonach, ich bezpieczeństwo jest nieuniknione i obowiązkowe, ponieważ jest to urządzenie poręczne, a także wiąże się z dużym ryzykiem upuszczenia, które może uszkodzić telefon zewnętrznie, a czasami również wewnętrzne części urządzenia mobilnego. Będąc użytkownikiem smartfona, Twoim obowiązkiem jest całkowite zabezpieczenie ekranu blokady telefonu i tyłu, i lub w tym celu możesz kupić zwykłą obudowę, lub etui z klapką, które bardzo dobrze się sprawdza. Nie ważne czy szukasz obudowy Huawei Mate 20 Lite lub jakiegoś innego modelu, ponieważ większość z nich nadal będzie miała bardzo podobne funkcje.

Zalety po wybraniu etui z klapką

Poślizgnięcie się, upadek czy jakikolwiek inny zbieg okoliczności to niektóre niefortunne zdarzenia, które mogą zniszczyć Twój drogi smartfon w ciągu kilku sekund, a za naprawę trzeba zapłacić naprawdę sporo, więc znacznie lepiej kupić etui ochronne i zaoszczędzić pieniądze. Jeśli potrzebujesz ogólnej ochrony, możesz wybrać etui z klapką i pokrowce. Etui z otwartą klapką i etui z portfelem nie tylko zapewniają podwójną ochronę, ale także pozwalają na umieszczenie akcesoriów portfela w etui z klapką. Klapki są przyjazne dla kieszeni i mają bardzo elegancki wygląd. Zalet etui z klapką nie brakuje. Etui z klapką to wielofunkcyjne, smukłe i eleganckie etui z magnetycznym zapięciem na guzik z klapką z tyłu. Dzięki etui z klapką spakujesz i zakryjesz smartfon ze wszystkich stron.

W wielu takich obudowach bardzo łatwo jest uczestniczyć w rozmowach i sprawdzać godzinę lub powiadomienia. Bez otwierania przedniej pokrywy ułatwia obsługę wszystkich połączeń przychodzących. Oryginalne klapki zawierają czujnik magnetyczny, który zapala się po otwarciu górnej pokrywy wyświetlacza etui i automatycznie blokuje ekran smartfona po przykryciu ekranu wyświetlacza pokrywą. Mnóstwo etui i pokrowców z klapką ma stojak wraz z nimi i jest umieszczony z tyłu obudowy, dzięki czemu telefon stoi na stole i możesz z łatwością oglądać filmy lub grać w gry. Klapki zapewniają dodatkową ochronę ekranu i całkowicie zabezpieczają smartfon przed uderzeniami i zarysowaniami. Etui z klapką mają smukły i cieńszy, elegancki wygląd. Niektóre pokrowce wykonane są z czystej i wysokiej jakości skóry, niektóre etui są wykonane z czystego i błyszczącego metalu o delikatnym szlifie.

Zalety po wybraniu etui bez klapki

Jeśli trzymasz smartfona w torbie lub torebce z innymi akcesoriami, etui bez klapki może nie być najlepszym pomysłem ze względu na możliwość potencjalnego uszkodzenia telefonu innymi rzeczami. Wiedz, jednak, że możesz łatwo uzyskać dostęp do Twojego telefonu, ponieważ nie posiada ono żadnych zakryć na ekranie. Teraz pora na wskazanie licznych zalet etui bez klapki. Estetyczna tylna obudowa z powłoką ochronną i odpornością na ciepło to same plusy tego sprzętu, które zachęcą Cię do zakupu tego modelu.

Warto zwrócić uwagę na to, jak wytrzymały i dobrze przylegający do ciała z mocnym uchwytem jest ten sprzęt. Mniej obszerny, niż etui na telefon z klapką. Bardzo duży wybór oraz niska cena, jeśli zdecydujesz się na jego zakup. Wszystkie obudowy do telefonu bez klapki zapewniają ochronę krawędzi smartfona. Brak przerw i zniszczenia czujników podczas odbierania połączenia. Z wad, które musisz poznać można wymienić to, że nie ma w nim czegoś takiego jak ochrona przedniej części oraz istnieje spore ryzyko utraty ciepła całego mechanizmu.