endomondo.pl

Najlepszy blog w sieci

seks
Porady

Co najbardziej działa na facetów?

Pragniesz czuć się pożądana i z przyjemnością dostrzegasz zalotne i uważne spojrzenia obiektu swoich westchnień? To zupełnie naturalne. W każdej kobiecie kryje się zmysłowa uwodzicielka, która jest w stanie sprawić, że krew w żyłach mężczyzny zacznie płynąć szybciej, a jego serce – bić mocniej. Niezależnie od tego, czy dopiero starasz się zdobyć czyjeś względy czy jesteś w wieloletnim związku, warto regularnie dbać o to, by w relacji nie zabrakło odrobiny pikanterii. Zastanawiasz się, jak podniecić mężczyznę? W takim razie przeczytaj ten artykuł.

Sugestywna gra drobnych gestów o wielkiej mocy działania

Pamiętaj, że niekiedy nawet drobne gesty wykonane w sugestywny sposób są w stanie rozpalić wyobraźnię przedstawicieli płci przeciwnej. Podczas rozmowy moduluj głos tak, by był nieco niższy niż zwykle i melodyjny zarazem. Od czasu do czasu przygryź lekko wargę, patrząc przy tym partnerowi w oczy, lub zwilż usta koniuszkiem języka. Ubieraj się seksownie, ale z dobrym smakiem. Dopasowana sukienka, która podkreśli atuty Twojej sylwetki, sprawdzi się równie dobrze, co koszula, w której nie zapniesz kilku pierwszych guzików i sprawisz tym samym, że dekolt ukaże odrobinę biustonosza.

Pozwalaj sobie na niedopowiedzenia i otwarty flirt. Jak podniecić mężczyznę słowami? Znakomitym pomysłem będzie wysyłanie do niego krótkich SMS-ów, w których podzielisz się z nim fantazjami dotyczącymi tego, co chciałabyś z nim właśnie robić. Gdy znajdujecie się w tym samym pomieszczeniu, pójdź o krok dalej i wyszepcz mu to do ucha. Dokładnie i plastycznie wszystko opisz. Piorunujący efekt gwarantowany! Koniecznie spryskaj się perfumami, które lubi. Najlepiej sięgnij po takie, które dobrze mu się kojarzą – na przykład z jedną z wyjątkowo namiętnych randek. Nie da się ukryć, że na facetów działa również koronkowa bielizna. Zainwestuj w skąpy komplet, najlepiej w odcieniu czerwieni lub czerni, który będzie miał wiele przezroczystości, a zarazem pozostawi pole do popisu dla wyobraźni Twojego ukochanego. Nie będzie mógł Ci się oprzeć!

Jak podniecić mężczyznę dotykiem? To łatwiejsze niż myślisz!

Aby wzniecić prawdziwie ogniste pożądanie najlepiej będzie działać kompleksowo, a więc na kilka zmysłów jednocześnie. Bardzo istotną rolę odgrywa oczywiście dotyk. Czasem wystarczy zaledwie lekkie muśnięcie, musisz jednak wiedzieć, których obszarów ciała dotknąć. Skoncentruj się na wewnętrznej stronie dłoni, karku, a także podbródku. Jeżeli oboje tego chcecie, pozwól sobie na nieco więcej. Jak podniecić mężczyznę dotykiem? Wykonaj mu prosty, sensualny masaż poprzez kilkukrotne przesunięcie dłońmi po jego plecach. Nic nie stoi także na przeszkodzie ku temu, byś w nieco dwuznaczny sposób zatańczyła, tak by Wasze ciała się o siebie ocierały.

Gdy już zapragniecie znacznie więcej i znajdziecie się w sypialni, pozwól sobie na odrobinę eksperymentów. Nic tak nie pobudza facetów, jak próbowanie czegoś nowego i wspólne odkrywanie nieznanych dotąd źródeł przyjemności. Sięgnij po akcesoria i gadżety erotyczne, które staną się urozmaiceniem gry wstępnej lub zapewnią dodatkową stymulację podczas stosunku. Specjalny wibrator dla par to jedna z propozycji. Wbrew swojej nazwie sprawdzi się również wtedy, gdy Twój partner będzie znajdował się poza domem. To świetna odpowiedź na pytanie, jak podniecić mężczyznę na odległość! Takim produktem mężczyzna będzie mógł bowiem sterować zdalnie z dowolnie wybranego miejsca, dostarczając Ci niezwykłej rozkoszy.

Bardzo dobrze sprawdzą się również kajdanki oraz opaski na oczy. Damska dominacja wciąż jest w stanie podnieść temperaturę w sypialni. W zależności od upodobań możecie dowolnie zamieniać się rolami oraz wchodzić w nowe. Pomogą Ci w tym specjalne, sugestywne przebrania takie jak strój policjantki albo seksownej pielęgniarki. Zaprojektowano je tak, by maksymalnie rozbudzały wyobraźnię i podkreślały atuty kobiecego ciała. Nie musisz dłużej zastanawiać się nad tym, jak podniecić mężczyznę w łóżku. Sposobów jest tak wiele, że z łatwością znajdziesz te, które będą odpowiadały Wam najbardziej.