endomondo.pl

Najlepszy blog w sieci

pozycje seksualne
Porady

Jak namówić partnera na cuckold?

Cuckold to inaczej zdrada kontrolowana. Trend ten choć wzbudza spore kontrowersje, jest bardzo popularny, właśnie dzięki niemu można wejść na wyższy poziom relacji. Partnerka zdradza partnera za jego zgodą, co więcej ten pomaga jej wybrać tego właściwego partnera seksualnego. Reguły gry są jasne, po wszystkim partnerka wraca do swojego mężczyzny. Trend ten jest zauważalny w związkach, gdzie jedno z partnerów w zdecydowanej mierze dominuje nad drugim, zwykle choć nie tylko w relacjach BDSM. 

Co zrobić, by kobieta zdecydowała się na cuckold? 

Po pierwsze, ważne jest mieć świadomość tego, że nie ma jedynego właściwego sposobu, by przekonać swą partnerkę na cuckold. Kiedy zastanawiasz się nad tym, jak namówić żonę na cuckold, wiedz, że po pierwsze powinieneś swojej partnerce jasno zakomunikować, że chcesz, by przespała się z innym mężczyzną. Przygotuj grunt, obejrzyjcie wspólnie film, w którym pojawi się motyw cuckold. Drugą rzeczą, którą musisz wiedzieć, wtedy kiedy zastanawiasz się, jak namówić żonę do cuckold, że to Twoim zadaniem jest sprawienie, by poczuła się bezpiecznie oraz widziała w sobie wartościową, atrakcyjną kobietę. W Waszym związku musi być bardzo dużo zaufania, w innym przypadku, kiedy nie potraficie sobie w pełni zaufać, to wszystko mija się z celem.

Po trzecie, kiedy myślisz o tym, jak namówić na cuckold, postaraj się wprowadzić do Waszej alkowy sztuczne penisy. Wiedz, że sztuczny penis to doskonały pretekst do tego, by podjąć dyskusję odnośnie tematu podwójnej penetracji w trakcie stosunku. W przypadku, kiedy Twoja partnerka zdecydowanie powie, że nie interesuje ją przeżywanie cuckold powinieneś nieco odpuścić. Wybadaj sytuację, znajdź odpowiedź dlaczego tak stanowczo odpowiada się przeciwko. Możesz pokazać swej kobiecie, że nie tylko Ty jeden marzysz o tym, by zostać rogaczem, że wielu mężczyzn tego pragnie, powołaj się na konkretne przypadki takich sytuacji. Wiesz, że tego właśnie chcesz, tym czymś jest cuckold – jak namówić żonę w sposób efektywny – przede wszystkim rozmową. Spokojna rozmowa często jest w stanie przełamać wszelkie wątpliwości, tak by pokonać stereotypy, które Twoja partnerka nosi w głowie. 

Co myślą seksuolodzy o cuckold? 

Prawdopodobnie najlepsza polska seksuolog, która pokazała, że kobiety również mogą czerpać satysfakcję ze swej sfery cielesnej, Michalina Wisłocka bardzo pozytywnie wyrażała się odnośnie cuckold. W czasach siermiężnego PRL-u pokazywała słowem i przykładem swego życia, że cuckold jest zjawiskiem pozytywnym. Obecnie, cenieni seksuolodzy zalecają cuckold wszystkim tym parom, które potrzebują nieco mocniejszych doznań, niż miało to miejsce dotychczas. Pamiętaj, że cuckold może oznaczać zarówno sytuację, kiedy jeden z partnerów gra rolę podglądacza, jak też gdy w pewnym momencie włącza się do akcji, wtedy to dochodzi do trójkąta miłosnego. Warto mieć świadomość, że otwarty związek, cuckold nie jest jedynie przypisany do relacji miłosnych, które zachodzą między artystami, bohemą jak miało to miejsce w przypadku Michaliny Wisłockiej, coraz częściej również po takie rozwiązania jak zdrada kontrolowana, ponadto poliamoria, seks swingerski sięgają także tzw. zwykli zjadacze chleba, bankowcy, księgowi, jest to również marzenie wielu osób, które funkcjonują w związkach monogamicznych.

Z pewnością jest to także ratunek dla wszystkich tych par, które przechodzą wypalenie, których zabija rutyna, która być może niepostrzeżenie wkradła się do takiego związku. Wiesz już, że cuckold jest właściwym rozwiązaniem dla Was, które może sprawić, że staniecie się sobie bliżsi, niż miało to miejsce dotychczas. Zawsze przed tym pierwszym razem pojawia się wiele niepewności, może pojawić się także szereg pytań, wiedz, że jest to jak najbardziej normalne, gdyż pierwszy raz zawsze budzi obawy, jak to wszystko będzie wyglądało w praktyce. Warto zapoznać się z książką ’ Chciałbym. Męskie fantazje seksualne’ wydawnictwa Znak, której fragmenty znajdziesz tutaj https://www.miastokobiet.pl/zdrada-kontrolowana-czyli-co-to-znaczy-cuckold/. Polska coraz bardziej upodabnia się do rozwiniętych państw Europy Zachodniej, którą zamieszkują świadomi swej seksualności obywatele, którzy wyzbyli się szkodliwych stereotypów. Całe szczęście, gdyż seks, zwłaszcza ten udany jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania.